Ако имате проблеми със счупени линкове! Пишете лично съобщение на KpuCk0!

Дискусия около редица необикновенни състезания

CapMaTa

Тема: Дискусия около редица необикновенни състезания
Писане CapMaTa  Пон 16 Мар 2015, 19:57

Човек се учи от грешките си,но Сармата не е човек очевидно Very Happy
Преди няколко дни в главата ми се появи идея за направата на нещо по-различно и пускам тази тема,за да видя дали ще се съберем достатъчно желаещи.
В какво се състои:
Рали състезание,отсечки на асфалт,макадам и смесени. При записване всеки записва двама играчи - пилот и навигатор. На всички навигатори ще се изпратят предварително подготвени файлове,указващи самото трасе. Всеки екипаж говори в скайп (или се прави обща дискусия,това ще се обмисли допълнително)като навигатора прави каквото трябва указва пътя на пилота. Всички сте гледали онборд от рали,знаете за какво говоря.

Не ми се вярва,че ще се получи нещо,но все пак ми се иска да опитам.

KpuCk0

Администратор
Администратор

Никнейм : nF·Tommy.B

http://nayukafactory.co.nr

Тема: Re: Дискусия около редица необикновенни състезания
Писане KpuCk0  Сря 18 Мар 2015, 23:28

Вложи усилия в нещо докaзaно и сериозно, според мен ще пожънеш по-голям успех отколкото с тези експерименти.Не ти го кaзвaм зa дa те демотивирaм, a ти го кaзвaм от опит кaто оргaнизaтор нa едни от нaй-големите лиги в бългaрското LFS общество. Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nayuka Factory | Skinnerzz ガレージ | Club Takeshy | LeBLEU | MCR Factory | NIGHT WAVE | Club BL1TZ | Drift Union
Страница 1 от 1

Forum design and template by KpuCk0 LFS Zone © - 2013 - 2017 - All rights are reserved!
phpBB2 forum system by forumotion.com