Ако имате проблеми със счупени линкове! Пишете лично съобщение на KpuCk0!

Има ли живи race-ри ?

SixKillerVR6

Тема: Има ли живи race-ри ?
Писане SixKillerVR6  Сря 07 Яну 2015, 20:27

Здравейте,

От много време не съм пускал LFS-то и днес взех, че го направих Very Happy Установих обаче, че май съм изчезващ вид вече Crying or Very sad Иска ми се да си намеря компания за Race (не ме влече нито дрифта нито драга, а пък само такива сървъри има с хора). Имам лиценз от много време, но едва от днес взех да го ползвам Mad та в момента наблягам на тренировки с XRR и ако има навити за едно състезанийце в тоя клас ще е СУУУППЕЕЕРР Shocked

Поздрави :good:

Ventspils

Администратор
Администратор

Никнейм : fnc/ Vennie

http://fastandcrazy.info

Тема: Re: Има ли живи race-ри ?
Писане Ventspils  Пет 09 Яну 2015, 23:24

Докато аз съм жив, ще има живи български рейсъри! Very Happy
Обаче съм малко неактивен в момента, поради куп причини: първата ми сесия като студент, малки проблеми с волана, липсата на състезание и т.н.Щом имаш лиценз, сигурно караш в cargame.nl s2.Ако искаш, можеш да ползваш сървъра на най-добрия български рейсинг отбор Fast And Crazy SimSports(информацията можеш да намериш на началната страница на форума).Мен обикновено можеш да ме намериш на тези две места. Smile

Bulgarian Hotlap Chart || Like Fast And Crazy SimSports on Facebook

SixKillerVR6

Писане SixKillerVR6  Съб 10 Яну 2015, 09:21

Радвам се да разбера че има и други Very Happy За сега не се подвизавам в конкретни сървъри понеже още тренирам да си припомня карането и по-точно наблягам на XRR понеже нямам опит с нея, а ми е най-на сърце. Пускам се в разни сървъри където се покаже жив човек, защото в 99% от случаите сървърите позволяващи XRR са празни (рейс сървърите). И аз не мога да бъда редовен в играта понеже работя и също съм в сесия от другата седмица, пък и да завършвам ми предстои, но определено ще се радвам в свободно време да се засеча и с други каращи, да обменим опит и да изтъркаме по някоя гума Wink Ще се пробвам по сървърите които спомена да видя какво е положението пък дай боже да се засичаме все по-често :good: Успех с ученето най-вече и пиши тук или на ЛС когато може да се засечем из някой сървър Smile

SixKillerVR6

Писане SixKillerVR6  Съб 10 Яну 2015, 09:51

Fast And Crazy SimSports ми иска парола, която аз така и не видях никъде из сайта :dontknow:

anton_46

Никнейм : -Ant0n- (anton_46)

Писане anton_46  Нед 31 Яну 2016, 14:17

Живи сме, ама не и активни. Very Happy И аз като Вени - студент, почти никакво свободно време...

Sponsored content

Писане Sponsored content  

Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Trust NF340 Race Master

Forum design and template by KpuCk0 LFS Zone © - 2013 - 2017 - All rights are reserved!
phpBB2 forum system by forumotion.com