Ако имате проблеми със счупени линкове! Пишете лично съобщение на KpuCk0!

Българска LFS общност - минало, настояще, бъдеще

Ventspils

Администратор
Администратор

Никнейм : fnc/ Vennie

http://fastandcrazy.info

Тема: Българска LFS общност - минало, настояще, бъдеще
Писане Ventspils  Пет 05 Сеп 2014, 10:46

Тема, в която искам да се проведе сериозна дискусия около това каква е ситуацията в момента.

Аз бих я описал само с една дума - трагедия.Може би повечето смятате,че това е така, защото има два форума, но това далеч не е така.Проблемът е много по-сериозен.Единственото, което 85% правят от вас са снимки, в които си показвате супер-мега-гига-яките текстури и скина, който могат да го имат 3-ма човека.Другите 15% процента към, които ще причисля и 50% процента от останалите са тези, за които има само един сървър - круизът.Място, където всички си мислят,че са богове и мястото, в което всички правят бонуси и купуват коли, които след 1 месец изчезват, защото сървъра спира да работи.И като ги направите тези коли,пари,бонуси, с това ли ще се хвалите,че сте постигнали в играта.Не е ли по-добре да сте сравнително добър racer или drifter и да се хвалите със спечелени батъли или състезания.Повярвайте ми, много по-готина е тръпката, когато караш на състезания и направиш готино класиране,защото знаеш,че показваш своите умения и си победил някого.Няма нищо по-хубаво от това, повярвайте ми!

Двата форума....
Според мен няма никакво значение дали 2,3,7,10 или 20.Проблема е в това,че влизат хора във форумите, които само си пускат снимките или копират ip-то на круиза и излизат.За последната година имаше много опити за състезания и батъли, на които имаше не повече от 10 човека.Каква да ни е мотивацията да направим нещо след като никой от вас не участва на такива състезания, в които показвате истинските си умения в LFS.Защото да вземеш един завой и да направиш снимка, не те прави добър играч.Друго, в момента нашето общество е най-активно във facebook, което е недопустимо според мен.Тогава идва въпроса, какъв е смисъла от двата форума, след като всички са във facebook, което не е място за игри/симулатори.

Поведението на новата вълна...
Това винаги е било проблем...Когато нещо не стане, както новите играчи искат се почват едни псувни и едно арогантно държание, което не е много приятно.Аз не си спомням да съм псувал някого, когато съм стажа в LFS ми е бил 3 дена.

Сървъри...
В момента няма много функциониращи български сървъри, но и във функциониращите не влиза никой.Защо?Отговора е прост, така наречената facebook общност влиза в сървърите на lislon.Ето това е основната ни причината, защо сървърите са празни.

Защо...
Защо пък точно аз трябваше да пусна такава тема?
Защото все някой трябваше да я пусне, защото ситуацията отдавна е под нивото на дъното.
Защо пък точно аз, който имам лиценз, трябва да се занимавам с локала?
Защото е много по-готино да караш с българи и защото искам всичко да бъде както преди.Да, ще бъде трудно, защото по-голямата част от нас рано или късно ще спрат да се занимават активно и тогава идва на ред "новата вълна", замислете се какво ще стане тогава...

[You must be registered and logged in to see this link.] || Like Fast And Crazy SimSports on [You must be registered and logged in to see this link.]
Страница 1 от 1

Forum design and template by KpuCk0 LFS Zone © - 2013 - 2017 - All rights are reserved!
phpBB2 forum system by forumotion.com